صندلی تالار

صندلی را میتوانیم یکی از مهمترین قسمتهای تجهیز یک تالار پذیرایی بدانیم . صندلی تالارهای پذیرایی به دلیل اینکه بسیار متنوع و در شکل و مدلهای مختلف هستند ، از این رو به دسته بندی های متفاوتی نیز تقسیم بندی میشوند . برای انتخاب صندلی تالار باید نکات بسیار زیادی را رعایت کنیم تا در گذر زمان هم از نظر استهلاک برای ما هزینه های تحمیلی زیادی نداشته باشد و هم از نظر زیبایی و رقابت نیز در مقایسه با سایر تالارهای پذیرایی و باغ تالارها ، بتوانیم برای مدت زمانی نسبتا طولانی از آن استفاده کنیم .

برای خرید میز شام تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید میز غذای تالاری باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

مدل و طرح میز شام تالار

میز شام تالاری از نظر مدل و طرح بسیار متنوع است . مدیران تالارهای پذیرایی باید برای خرید میز شام تالار پذیرایی ، مدلهای مختلف و محاسن و معایب آنها را بداند تا در گذر زمان کم ، نیاز به تعویض آنها نداشته باشد . مدلهای میز شام که در بالا گفته شد را در ادامه این مقاله بصورت مختصر شرح میدهیم . در نمایشگاه تالارداران ایران  میتوانید انواع میز شام تالار را مشاهده و با هم مقایسه کنید .

میز شام زیبا در تالار جلوه خاصی ایجاد میکند

برای برگزاری یک جشن زیبا و بیادماندنی نباید از قسمت پذیرایی شام و غذا به آسانی گذشت . میز شام تالار باید همکام با سایر بخشهای دیگر مراسم زیبا باشد . همانطور که قبلا هم اشاره کردیم بهتر است که میز شام تالار پذیرایی خود را متناسب با صندلی تالاری انتخاب شده گزینش کنید . این همخوانی بین مدل میز شام تالار و صندلی تالار موجب زیبایی بیشتر مراسم های اجرا شده در تالار پذیرایی خواهد شد .

میز شام تالار را از چه رنگی انتخاب کنیم ؟

رنگ میز شام تالار پذیرایی را باید با توجه به دیزاین داخلی و طراحی داخلی تالار پذیرایی انتخاب کرد . برای مثال وقتی طراحی داخلی یک تالار به رنگ سفید است و در آن از المان هایی با رنگ سبز استفاده شده ، باید میز شام را نیز با همین هارمونی و ترکیب رنگی سفارش دهید . همخوانی طراحی سالن شام تالار یا باغ تالار با سایر قسمت های تالار پذیرایی بسیار مهم است . شما در مورد انتخاب میز شام تالار و اینکه کدام مدل برای شما مناسب تر است میتوانید با مشاوران گروه تجهیزات تالار تالارداران ایران مشورت نمایید .

میز شام تالار دارای ضمانت است ؟

میز شام تالاری انتخاب شده و تولید شده در این مجموعه در ساختار اصلی و زیر ساخت دارای ضمانت است . به دلیل اینکه پارچه یا چرم استفاده شده در میز شام ممکن است با خطرات مختلف آسیب ببیند ، این مجموعه فقط میتواند بدنه اصلی میز شام تالار شامل فلز ، جوشکاری ، رنگکاری و آبکاری را ضمانت کند .

خرید میز شام برای تالار

اگر قصد خرید میز شام را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید انواع میز شام تالاری را در رنگ های سفید ، طلایی ، نقره ای ، زرشکی و مشکی و رنگهای دیگر مشاهده کنید و آنها را با هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید میز شام تالار با قیمت مناسب ارزان و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید میز شام تالار داران ایران میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید میز شام تالار از گروه تجهیزات تالار تالارداران ایران

در زمان خرید میز شام از این مجموعه شاهد خواهید بود که جنس مواد بکاررفته در تولید میز شام ، از استاندارد لازم برخوردار بوده و همچنین زیرساخت مورد استفاده در این محصولات نیز از کیفیت مناسب برخوردار هستند .

یکی از موارد مهم در خرید میز شام تالار همان موضوع زیرسازی آن است . اگر در تولید میز شام تالاری به این موضوع دقت کافی را نداشته باشید در آینده ای نزدیک مجبور به پرداخت هزینه های تعمیر برای میز شام خود خواهید بود

خرید میز شام تالاری با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید میز شام تالار است و در واقع بزرگترین تولید کننده میز شام تالاری محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت میز شام در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی میز شام تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت میز شام را تحویل خواهید گرفت .

خرید میز شام تالارپذیرایی از تولیدکننده

خرید میز شام از تولید کننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید میز غذا با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولید میز شام گردد .

در مجموعه تولید میز شام تالارداران ایران این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید میز شام تالاری و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش میز شام تالار

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش میز شام یا میز غذای تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش میز شام دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش میز شام در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از میز شام کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش میز شام خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش میز شام دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش میز شام تالارهای پذیرایی

در زمانی که تصمیم میگیرید میز شام های تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل میز شام در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از میز شام های سالن و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری میز شام شامل رنگ ، آبکاری و پارچه یا چرم استفاده شده در آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن میز شام برای تالار پذیرایی این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب عروس و دامادهای تالارهای پذیرایی بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

تعویض میز شام تالار

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که میز شام دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از میز شام تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش میز شام دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی میز شام کارکرده شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش میز شام شما انجام شد ، حالا باید برای خرید جدیدترین میز شام تالاری و میز غذای جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار تالاردارن ایران آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض میز شام تالار دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید میز شام دست دوم خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین میز شام تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان میز شام خریداری شده برای شما ارسال و میز شام دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض میز شام تالاری کارکرده خود اقدام کرده اید .

مشاوره فروش تجهیزات تالار

09190257604

تالارداران ایران