مبل تالار

مبل تالاری ، گروه بسیار بزرگی از صندلی در تالارهای پذیرایی است که در مدلها و انوع مختلف امروزه مورد استفاده قرار میگیرد . مبل تالار در تالارهای پذیرایی از نظر جنس تولید ، مدل و سبک آن قابل تفکیک هستند . گروه تجهیزات تالاری عسگری در زمینه تولید انواع مبل تالاری با امکانات گسترده شامل کارخانه تولید ، نمایشکاه دائمی فروش و نمایندگی های متعدد در سراسر کشور به عنوان بزرگترین مرکز تجهیزات تالاری کشور شناخته شده و شما با اطمینان کامل میتوانید به مشتریان دائمی این مرکز بپیوندید .

برای خرید صندلی مبله تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید صندلی مبله باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

مدل و طرح صندلی مبله تالار

صندلی مبله تالاری از نظر مدل و طرح بسیار متنوع است . مدیران تالارهای پذیرایی باید در ابتدا برای خرید صندلی مبله تالار پذیرایی ، مدلهای مختلف و محاسن و معایب آنها را بداند تا در گذر زمان کم نیاز به تعویض آنها نداشته باشد . مدلهای صندلی که در بالا گفته شد را در ادامه این مقاله بصورت مختصر شرح میدهیم . در نمایشگاه دائمی صندلی مبله تالار و تجهیزات تالاری عسگری میتوانید انواع صندلی های مبله تالار را مشاهده کنید .

صندلی مبله تالار مدل تاجی یا تاج دار

در انواع صندلی مبله تالار به آن دسته از صندلی هایی که یک تاج به شکل منبت کاری شده در بالای پشتی صندلی دارند صندلی مبله تاج دار یا تاجی گفته میشود . این تاج را در انواع صندلی تالاری مبله که بیشتر در گروه صندلی تالاری پلیمری هستند میتوانید مشاهده کنید . در نمایشگاه دائمی صندلی تالاری عسگری میتوانید انواع صندلی مبله تالاری تاج دار را در کنار هم مقایسه کنید . این مجموعه به عنوان تولیدکننده صندلی مبله و مرکز خرید و فروش انواع صندلی مبله تالاری آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه به مشتریان خود است .

صندلی مبله تالار


صندلی مبله تالار مدل لمسه یا لمسی

در انواع صندلی مبله تالاری به آن دسته از صندلی هایی که پشتی صندلی دارای دکمه لمسه کاری شده یا نگین است صندلی مبله لمسه گفته میشود . این لمسه کاری را در انواع صندلی تالاری مبله که بیشتر در گروه صندلی تالاری چرمی و صندلی تالاری با جنس پلیمر هستند میتوانید مشاهده کنید . در نمایشگاه دائمی تجهیزات تالاری عسگری میتوانید انواع صندلی مبله لمسه را در کنار هم مقایسه کنید . این مجموعه به عنوان تولید کننده صندلی مبله تالاری و مرکز خرید و فروش انواع صندلی مبله تالاری آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه به مشتریان خود است .

صندلی مبله تالار مدل بیضی خورشیدی

در انواع صندلی مبله تالاری به آن دسته از صندلی هایی که پشتی صندلی دارای دکمه لمسه کاری شده یا نگین است و مدل چرم آن بصورت خطوط روی هم رفته که از مرکز پشتی شروع شده و به دور بیرونی پشتی صندلی ادامه دارد صندلی مبله بیضی خورشیدی گفته میشود . این مدل خورشیدی را در انواع صندلی تالاری مبله که بیشتر در گروه صندلی تالاری چرمی هستند میتوانید مشاهده کنید . در نمایشگاه دائمی تجهیزات تالاری عسگری میتوانید انواع صندلی مبله چرمی را در کنار هم مقایسه کنید . این مجموعه به عنوان تولید کننده صندلی تالار مبله و مرکز خرید و فروش انواع صندلی مبله تالار آماده ارائه خدمات تخصصی در این زمینه به مشتریان خود است .

صندلی مبله تالار


صندلی مبله تالار مدل تک نگین

صندلی مبله تالاری تک نگین از مدلهای صندلی لمسه است با این تفاوت که لمسه کاری پشتی صندلی فقط با یک نگین انجام شده و جنس پارچه آن مشابه صندلی تالاری لمسه ، چرمی میباشد .

صندلی مبله تالار


صندلی مبله تالار مدل رستورانی

در واقع از تمامی مدلهای صندلی مبله تالاری میتوان به عنوان صندلی مبله رستورانی استفاده کرد . البته صندلی مبله رستوانی مدلهای متنوع بسیار زیادی دارد که آنها را در تالارهای پذیرایی و باغ تالارها نمیتوان استفاده کرد . صندلی مبله تالاری رستورانی در واقع از جنس چرم و چوب یا چرم و فلز است و صرفا قابل استفاده در رستوران و فضاهایی مانند آن قابل استفاده است . لازم است بدانید که به صندلی مبله رستورانی ، تی آر تی یا TRT نیز گفته میشود .

صندلی مبله رستورانی

مقاوت و استقامت صندلی مبله چقدر است ؟

صندلی مبله تالار معمولا زیر ساخت چوب یا پلیمری دارند . از این رو اگر از نوع چوبی صندلی مبله تالاری استفاده میکنید لازم نکات نگه داری محصولات چوبی را بدانید و از آن به همان روش نگه داری کنید . اگر هم از صندلی مبله تالاری پلیمری استفاده میکنید باید بدانید که مقاومت آن بسیار بالاتر از چوب است و در صورت آسیب دیدگی بسیار آسانتر از محصولات چوبی ترمیم و تعمیر خواهند شد .

نکته مهم در زمینه نگه داری و مقاومت صندلی مبله تالار در واقع به پشتی و کفی این صندلی ها مربوط میشود . در زمان خرید صندلی مبله تالار باید به جنس پارچه استفاده شده ، کیفیت رویه کوبی و زیر ساخت این قسمت ها دقت کافی را داشته باشید . مجموعه تجهیزات تالاری عسگری در رابطه با کیفیت تولید ، روی تمامی محصولات خود ضمانت لازم برای آسودگی خیال مشتریان خود را داراست .

صندلی مبله در تالار زیبایی خاصی ایجاد میکند

صندلی مبله تالاری چوبی یا پلیمری وقتی در فضای سالن تالار پذیرایی چیدمان میشود گرمی و دلنشینی خاصی دارد . اگر در کنار این چیدمان از کاغذ دیواری هم برای تزئینات سالن استفاده کرده باشید این ترکیب چشمگیرتر شده و برای فضای بسیار زیبایی را به ارمغان خواهد آورد . وقتی از صندلی مبله برای تالار استفاده میکنید بهتر است روی نورپردازی و شمع آرایی تالار پذیرایی نیز برنامه ریزی کنید تا مجموعه ای چشم نواز را در کنار هم ترکیب کرده و در نگاه مشتریان و میهمانان جشنهای تالار بدرخشید .

جنس صندلی مبله در واقع چیست ؟

همانطور که در ابتدای این مقاله هم اشاره شد صندلی مبله برای تالار معمولا از جنس چوب با پلیمر است . حالا اینکه شما صندلی مبله پلیمری را انتخاب کنید یا صندلی مبله چوبی ، بستگی به سلیقه و طراحی تالار پذیرایی شما دارد . بهتر است عوامل دیگر را نیز در این انتخاب در نظر بگیرید . عواملی همچون میز میهمان استفاده شده در تالار ، طراحی دکوراسیون داخلی تالار و دیزاین های استفاده شده که همگی باید در کنار هم ترکیبی زیبا را اجرا کنند .

اما در صصندلی مبله رستورانی یا TRT موضوع متفاوت است . در طراحی و تولید ساختار این نوع صندلی از فلز نیز میتوان استفاده کرد . البته این ترکیب هم کاملا بستگی به تالار پذیرایی دارد . ولی به طور کلی در رستوران ها بیشتر از نوع فلزی صندلی مبله استفاده میشود .

شما میتوانید انواع صندلی مبله تالار یا صندلی رستورانی را در نمایشگاه دائمی تجهیزات تالار عسگری مشاهده کرده و آنها را در کنار هم مقایسه کنید و از نظر کارشناسان با تجربه در این زمینه بهرمند شوید .

صندلی مبله تالار ضمانت حفظ کیفیت دارد ؟

تمامی صندلی های تولید شده در بخش تولید صندلی مبله گروه تجهیزات تالار عسگری از ضمانت و گارانتی برای مدت زمانی مناسب ، برخوردار بوده و شما با خیالی آسوده میتوانید برای خرید این نوع صندلی در این مجموعه اقدام کنید . این ضمانت برای بخشهای مختلف صندلی شامل رویه کوبی ، زیر سازی ، رنگ و طرح کلی صندلی در نظر گرفته شده است .

کارشناسان مجموعه تجهیزات تالار عسگری در نمایشگاه دائمی خود همواره بهترین مشاوره در زمینه صندلی مبله برای تالار پذیرایی و رستوران را به مشتریان خود ارائه میکنند . هدف اصلی این مجموعه و کارشناسان آن تداوم همکاری با مدیران تالارهای پذیرایی است . شما در زمان مشاوره و ارائه پیشنهادات تجهیزات تالاری با توجه به شرایط و نیاز خود ، خواهید دید که تمامی جوانب و نکات مهم و لازم برای خرید انواع صندلی مبله تالار را دریافت کرده و همین امر موجب میشود تا بهترین صندلی را برای تالار پذیرایی خود با قیمت مناسب تهیه کنید .

 

خرید صندلی مبله برای تالار

اگر قصد خرید صندلی مبله را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید انواع صندلی مبله تالاری را در رنگ های سفید ، طلایی ، نقره ای ، زرشکی و مشکی و رنگهای دیگر مشاهده کنید و آنها را با کفی و رنگهای مختلف پارچه در کنار هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید صندلی مبله با قیمت مناسب و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید صندلی مبله عسگری میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید صندلی مبله تالار از گروه تجهیزات تالار عسگری

در زمان خرید صندلی مبله از این مجموعه شاهد خواهید بود که جنس مواد بکاررفته در تولید صندلی مبلی ، از استاندارد لازم برخوردار بوده و همچنین کفی مورد استفاده در این صندلی ها نیز از پارچه مرغوب و رویه کوبی مناسب برخوردار هستند .

یکی از موارد مهم در خرید صندلی مبلی برای تالار پذیرایی همان موضوع رویه کوبی و زیرسازی کفی آن است . اگر در تولید صندلی مبله به این موضوع دقت کافی را نداشته باشید در آینده ای نزدیک مجبور به پرداخت هزینه های تعمیر برای صندلی خود خواهید بود

خرید صندلی مبله تالاری با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید صندلی مبل است و در واقع بزرگترین تولید کننده صندلی مبله تالاری محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت صندلی مبلی شامل زیر ساخت ، رویه کوبی ، رنگ کاری یا آبکاری و نصب در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی صندلی تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت صندلی را تحویل خواهد گرفت .

خرید صندلی مبله تالارپذیرایی بدون واسطه

خرید صندلی مبله از تولیدکننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید صندلی مبله با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولید صندلی گردد .

در مجموعه تولید صندلی تالار عسگری این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید صندلی مبله تالاری و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش صندلی مبله تالار

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش صندلی مبله یا تجهیزات تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش صندلی مبله دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش صندلی در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از صندلی مبله کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش صندلی مبله خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش صندلی مبله دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش صندلی مبله تالارهای پذیرایی

در زمانی که تصمیم میگیرید صندلی هایی با سبک مبل تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل صندلی در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از صندلی های سالن و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری صندلی شامل رنگ ، رویه کوبی و پارچه یا چرم استفاده شده در آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن صندلی مبله برای تالار پذیرایی این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب عروس و دامادهای تالارهای پذیرایی بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

تعویض صندلی مبله تالار

گاهی یک مدیر تالار پذیرایی تصمیم میگیرد که صندلی مبله دست دوم و کارکرده تالار خود را همزمان برای فروش گذاشته و سپس یک نوع دیگر از صندلی تالار و متفاوت با قبل را خریداری نماید . در این مسیر 2 مشکل وجود دارد . ابتدا فروش صندلی دست دوم است که لازم است خریدار مناسب پیدا شده و علاوه بر اینکه متقاضی صندلی مبله کارکرده شماست ، شرایط پرداخت مناسب نیز داشته باشد . در این موضوع لازم است که بدانید دریافت وجه نقد در بازار امروز هم کمی مشکل است .

بعد از اینکه خریدار مناسب پیدا شده و فروش صندلی مبله شما انجام شد ، حالا باید برای خرید صندلی تالاری جدید و جایگزین کردن آن اقدام کنید . اگر این تصمیم را در بین فصل جاری کاری بگیرید که شرایط را سخت تر نیز میکند . فاصله افتادن این مراحل قطعا برای صاحبان تالار های پذیرایی از نظر امور مالی و تعهدات آنها به عروس و داماد بسیار مهم خواهد بود .

برای ساده کردن این فرایند و همچنین راحت شدن مدیران تالارهای پذیرایی ، گروه تجهیزات تالار عسگری آماده است تا بصورت همزمان برای تعویض صندلی استیل دست دوم و جایگزین کردن آن با اجناس نو اقدام کند . شما میتوانید صندلی مبله دست دوم خود را همزمان به این مجموعه بفروش رسانده و از انواع جدیدترین صندلی تالاری موجود در نمایشگاه دائمی ، مدل دلخواه خود را خریداری کرده و تفاوت هزینه های این جابجایی و تعویض را پرداخت کنید .

در این شرایط در یک روز بصورت همزمان صندلی خریداری شده برای شما ارسال و صندلی مبله دست دوم شما را از تالار پذیرایی شما خارج میکنند و شما بدون هیچگونه از دست دادن تاریخ مراسم ها و به آسانی برای تعویض صندلی مبله کارکرده خود اقدام کرده اید .