میز شام تالار

میز شام تالار یکی دیگر از بخشهای مهم و حائز اهمیت در تجهیزات تالار محصوب میشود . مدیران تالارهای پذیرایی خیلی خوب میدانند که در سالن غذای تالار خود باید از سرویس و میزهای بسیار شیک و شف اندیش های تمیز و سالن استفاده کنند تا در نگاه مشتریان و عروس و دامادهای خود بتوانند نسبت به رقبای خود پیشی بگیرند . میز غذای تالاری یا میز شام تالار بهتر است که با صندلی تالار و طرح آن همخوانی داشته باشد . یعنی اگر از صندلی پلیمری برای سالن میهمانان خود استفاده میکنید بهتر است که برای انتخاب میز شام هم به سراغ میز شام پلیمری بروید .

میز شام در تالار پذیرایی انواع و مدلهای مختلفی دارد که در ادامه این مقاله به توضیحات آن خواهیم پرداخت .

میز شام تالاری از نظر مدل به چند گروه تقسیم میشوند :

برای خرید میز شام تالار باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

در زمان خرید میز غذای تالاری باید به چند نکته مهم توجه داشته باشیم :

مدل و طرح میز شام تالار

میز شام تالاری از نظر مدل و طرح بسیار متنوع است . مدیران تالارهای پذیرایی باید برای خرید میز شام تالار پذیرایی ، مدلهای مختلف و محاسن و معایب آنها را بداند تا در گذر زمان کم ، نیاز به تعویض آنها نداشته باشد . مدلهای میز شام که در بالا گفته شد را در ادامه این مقاله بصورت مختصر شرح میدهیم . در نمایشگاه تالارداران ایران  میتوانید انواع میز شام تالار را مشاهده و با هم مقایسه کنید .

میز شام زیبا در تالار جلوه خاصی ایجاد میکند

برای برگزاری یک جشن زیبا و بیادماندنی نباید از قسمت پذیرایی شام و غذا به آسانی گذشت . میز شام تالار باید همکام با سایر بخشهای دیگر مراسم زیبا باشد . همانطور که قبلا هم اشاره کردیم بهتر است که میز شام تالار پذیرایی خود را متناسب با صندلی تالاری انتخاب شده گزینش کنید . این همخوانی بین مدل میز شام تالار و صندلی تالار موجب زیبایی بیشتر مراسم های اجرا شده در تالار پذیرایی خواهد شد .

میز شام تالار را از چه رنگی انتخاب کنیم ؟

رنگ میز شام تالار پذیرایی را باید با توجه به دیزاین داخلی و طراحی داخلی تالار پذیرایی انتخاب کرد . برای مثال وقتی طراحی داخلی یک تالار به رنگ سفید است و در آن از المان هایی با رنگ سبز استفاده شده ، باید میز شام را نیز با همین هارمونی و ترکیب رنگی سفارش دهید . همخوانی طراحی سالن شام تالار یا باغ تالار با سایر قسمت های تالار پذیرایی بسیار مهم است . شما در مورد انتخاب میز شام تالار و اینکه کدام مدل برای شما مناسب تر است میتوانید با مشاوران گروه تجهیزات تالار تالاردارن ایران مشورت نمایید .

میز شام تالار دارای ضمانت است ؟

میز شام تالاری انتخاب شده و تولید شده در این مجموعه در ساختار اصلی و زیر ساخت دارای ضمانت است . به دلیل اینکه پارچه یا چرم استفاده شده در میز شام ممکن است با خطرات مختلف آسیب ببیند ، این مجموعه فقط میتواند بدنه اصلی میز شام تالار شامل فلز ، جوشکاری ، رنگکاری و آبکاری را ضمانت کند .

خرید میز شام برای تالار

اگر قصد خرید میز شام را برای تالار پذیرایی یا باغ تالار خود دارید ، میتوانید انواع میز شام تالاری را در رنگ های سفید ، طلایی ، نقره ای ، زرشکی و مشکی و رنگهای دیگر مشاهده کنید و آنها را با هم مقایسه کنید و علاوه بر آن از مشاوره کارشناسان این مجموعه بهرمند شوید . خرید میز شام تالار با قیمت مناسب ارزان و تحویل به موقع نیز از مزایای گروه تولید میز شام تالار داران ایران میباشد .

 

دانستنی های مهم خرید میز شام تالار از گروه تجهیزات تالار تالارداران ایران 

در زمان خرید میز شام از این مجموعه شاهد خواهید بود که جنس مواد بکاررفته در تولید میز شام ، از استاندارد لازم برخوردار بوده و همچنین زیرساخت مورد استفاده در این محصولات نیز از کیفیت مناسب برخوردار هستند .

یکی از موارد مهم در خرید میز شام تالار همان موضوع زیرسازی آن است . اگر در تولید میز شام تالاری به این موضوع دقت کافی را نداشته باشید در آینده ای نزدیک مجبور به پرداخت هزینه های تعمیر برای میز شام خود خواهید بود

خرید میز شام تالاری با قیمت مناسب

این مجموعه به دلیل اینکه خود دارای کارخانه تولید میز شام تالار است و در واقع بزرگترین تولید کننده میز شام تالاری محسوب میشود و تمامی مراحل ساخت میز شام در این مجموعه و بدون واسطه های بیرونی انجام میشود ، قیمت نهایی میز شام تولید شده در این مجموعه با سایر رقبای خود قابل مقایسه نبوده و علاوه بر کیفیت خوب بهترین کیفیت میز شام را تحویل خواهید گرفت .

خرید میز شام تالارپذیرایی از تولیدکننده

خرید میز شام از تولید کننده و بدون واسطه موجب کاهش هزینه های خرید شما برای تالار پذیرایی خود شده و وجود واسطه ها در این موضوع علاوه بر افزایش قیمت گاها ممکن است موجب سفارش و تولید میز غذا با کیفیت پایین تر در سایر کارگاه های تولید میز شام گردد .

در مجموعه تولید میز شام تالارداران ایران این ضمانت وجود دارد که شما بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه بتوانید میز شام تالاری و محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید . کارشناسان این مجموعه نیز برای خرید با قیمت مناسب و مشاوره همواره در کنار شما خواهند بود .

 

فروش میز شام تالار

ممکن است مدیران تالارهای پذیرایی قصد فروش میز شام یا میز غذای تالاری خود را داشته باشند . در این مجموعه به راحتی میتوانید برای فروش میز شام دست دوم تالار پذیرایی خود اقدام کنید . فروش میز شام در این مجموعه فرایند ساده ای دارد . شما اگر در تهران یا شهرهای نزدیک هستید میتوانید با هماهنگی ، کارشناسان از میز شام کارکرده تالار شما بازدید کرده و با قیمت مناسب برای فروش میز شام خود به این مجموعه اقدام کنید . اگر هم در شهرهای دورتر هستید با تماس تلفنی و ارسال عکس از محصولات خود و سپس توافق بر سر قیمت منصفانه که به شما ارائه خواهد شد برای فروش میز شام دست دوم تالاری خود اقدام کنید .

دانستنی های فروش میز شام تالارهای پذیرایی

در زمانی که تصمیم میگیرید میز شام های تالار پذیرایی خود را برای فروش بگذارید باید در نظر بگیرید که این مدل میز شام در حال حاضر چقدر خواهان یا خریدار و متقاضی دارد . اگر هنوز از میز شام های سالن و قابل استفاده است میتوانید با قیمتی مناسب آنها را بفروش برسانید . البته این نکته را هم در نظر بگیرید که وضعیت ظاهری میز شام شامل رنگ ، آبکاری و پارچه یا چرم استفاده شده در آن نیز در قیمت نهایی فروش بسیار موثر است .

از محاسن میز شام برای تالار پذیرایی این است که در این سالهای اخیر همواره بورس و مورد انتخاب عروس و دامادهای تالارهای پذیرایی بوده و هر زمان که برای فروش آن اقدام کنید میتوانید براحتی آنها را بفروش برسانید .

 

مشاوره فروش تجهیزات تالار

09126789876

تالارداران ایران